امشب بارسلونا در مستایا میهمان والنسیا از دور برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری است. لوئیس انریکه با توجه به برد 7-0 بازی رفت ترجیح داده تا با ترکیبی از بازیکنان جوان و ذخیره خود به والنسیا برود.


 

به گزارش "ورزش سه"، در فهرست 18 نفره بارسا اثری از مسی، سوارز و نیمار نیست و تنها راکیتیچ از ترکیب ثابت این تیم در لیست بازی با والنسیا حضور دارد. انریکه از 5 بازیکن تیم دوم بارسلونا بعلاوه یک بازیکن از تیم جوانان برای بازی امشب دعوت به عمل آورده است: کاپتوم، سامپر، رومرا، کامارا، گامبوئا و آلنیا بازیکنان جوانی هستند که احتمالا امشب به چند نفرشان فرصت بازی خواهد رسید.


 


تاريخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394 | 4:34 PM | نویسنده : کیانا |

 

تقابل روز یکشنبه استقلال برابر نفت تهران بی تردید برای کاپیتان آبی ها یک روز ویژه خواهد بود.


 

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی باید برابر تیمی بازی کند که سرمربی آن علیرضا منصوریان است، مربی که رابطه بسیار نزدیکی با او دارد و حتی کاپیتان استقلال در بازی روز گذشته برابر نفت تهران برابر الجیش به استادیوم آزادی رفت تا از سرمربی محبوبش حمایت کند. اما نکته جالب این است که رحمتی تاکنون در تقابل با علیرضا منصوریان شکست نخورده است و موفق شده یک آمار جالب از خود به جای بگذارد.

رحمتی فصل گذشته از دروازه پیکانی حراست می کرد که در نهایت به لیگ یک سقوط کرد اما این تیم با تمام ضعف هایش در 2 بازی با نفت تهران به نتیجه تساوی رسید. این تیم در بازی رفت با نفت به تساوی بدون گل رسید و در بازی برگشت هم دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این فصل هم رحمتی با پیراهن استقلال در لیگ برابر نفت تهران با نتیجه دو بر یک پیروز شد و در بازی جام حذفی هم با درخشش در ضربات پنالتی موفق شد 3 بار دروازه استقلال را نجات دهد تا آبی ها در یک بازی سخت نفت تهران را شکست بدهند.

رحمتی امیدوار است با ثبت هشتمین کلین شیت فصل خود در بازی روز یکشنبه بتواند دوباره تیمش را روی نوار موفقیت قرار دهد و استقلال بعد از 3 هفته ناکامی در بردن بتواند برابر نفت تهران طلسم ناکامی های خود را بشکند.


تاريخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394 | 4:33 PM | نویسنده : کیانا |

 

لیونل مسی،‌لوئیس سوارز و نیمار برای دیدار امروز بارسا مقابل والنسیا استراحت داده شده اند.


 

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در دیدار رفت به برتری 7-0 دست پیدا کرده و خیالش از بابت صعود به دور بعد راحت است. از همین سو،‌آنها قصد دارند به تعدادی از ستاره‌های خود از جمله مثلث MSN استراحت دهند.
سوارز،‌پیکه،‌ماسکرانو و اینیستا،‌تنها یک کارت زرد با محرومیت فاصله دارند و از همین سو در بازی امروز استراحت داده شده اند. مسی به دلیل مشکلات کلیوی روز گذشته در یک کلینیک حضور پیدا کرد و گفته می‌شود دچار سنگ کلیه شده است و امروز به میدان نخواهد رفت.
همچنین گری نویل که به شدت تحت فشار است،‌نگران تقابل با کلودیو براوو، دنی آلوس،‌یوردی آلبا، سرجیو بوسکتس و آردا توران نیز نخواهد بود زیرا انریکه آنها را نیز استراحت خواهد داد. از تیم اصلی،‌ایوان راکیتیچ،‌سرجیو بوسکتس و جرمی متیو به میدان خواهند رفت و انتظار می‌رود بازیکنان جوانی مثل کاپتوم،‌سرجی سمپر، دنی رومرا،‌خوان کامارا و جرارد گومبائو در بازی امروز به کار گرفته شوند.


تاريخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394 | 4:32 PM | نویسنده : کیانا |

 

مدیربرنامه‌های آردا توران، ستاره بارسلونا عنوان کرد که آردا راهی چین نخواهد شد.


 

به گزارش "ورزش سه"، گفته می‌شود که تیم بیجینگ گوان خواهان جذب آردا توران است و حاضر است فصلی 20 میلیون یورو به او حقوق دهد. هافبک ترک در ژانویه اولین بازی اش را برای بارسلونا انجام داد و حالا احمد بولوت،‌مدیر برنامه‌های او عنوان کرد که آردا راهی چین نخواهد شد.
اوگفت:" اینکه آردا از چین پیشنهادی دریافت کرده حقیقت ندارد. آردا به دنبال جدایی نخواهد بود."
باشگاه‌های چینی در هفته های اخیر هزینه های بسیاری برای جذب بازیکن کرده اند و ستاره‌هایی را نیز از اروپا جذب کرده اند.

 

 تاريخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394 | 4:30 PM | نویسنده : کیانا |

 

یکی از اهداف مهم بارسلونا اکنون مورد توجه باشگاه منچستریونایتد انگلیس قرار گرفته است.


 

به گزارش "ورزش سه"، آیمریک لاپورته، مدافع میانی با استعداد اتلتیکو بیلبائو، در لیست اهداف تابستانی منچستریونایتد در خط دفاعی قرار گرفته است. Manchester Evening News ضمن ادعای این مساله تاکید کرده که در کنار لاپورته، بازیکنانی همچون جان استونز، مدافع اورتون و همچنین رافائل واران، مدافع رئال مادرید، قرار گرفته اند.

لاپورته پیش از این مدت ها مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار داشته است. در قرار داد لاپورته با بیلبائو، بند خرید 32 میلیون پوندی گنجانده شده است و باشگاه های خواهان این مدافع فرانسوی، باید دست کم این مبلع را برای جذب او به باشگاه اتلتیکو بیلبائو پرداخت کنند.

طی هفته گذشته مصاحبه ای از لاپورته پیرامون رد کردن پیشنهاد بارسلونا در آینده منتشر شده بود که البته چندی بعد توسط این مدافع فرانسوی تکذیب شد. به نظر می رسد ر تابستان جدالی جالب توجه بین منچستریونایتد و بارسلونا برای خرید این مدافع وجود داشته باشد.


تاريخ : چهار شنبه 21 بهمن 1394