لیونل مسی، ستاره بارسا، جو هارت، دروازه بان منچسترسیتی را به دلیل نمایش درخشانش در دیدار شب ‏گذشته دو تیم، یک پدیده توصیف کرد.‏


 

به گزارش "ورزش سه"، بارسا شب گذشته توانست با تک گل ایوان راکیتیچ، سیتی را شکست بدهد و با ‏پیروزی 3-1 در مجموع دو دیدار راهی مرحله بعد شود. این در حالی بود که هارت بارها مانع از باز ‏شدن دروازه تیمش شد و در نهایت به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.‏
مسی به سایت یوفا گفت:" جو هارت یک دیدار فوق العاده را پشت سر گذاشت. من می دانستم که او ‏دروازه بان بزرگی است اما این نمایش او واقعا فوق العاده بود. هر توپی که به سمت دروازه اش رفت را ‏دفع کرد؛ چه با دست و چه با بدنش؛ او یک پدیده است.‏
اما ما خوش شانس بودیم که توانستیم از این مرحله صعود کنیم. این همان چیزی بود که می خواستیم؛ ‏بنابراین در قرعه کشی روز جمعه حضور خواهیم داشت. ‏‎ ‎بازی در چنین دیدارهای بسیار عالی است و ‏برای هواداران هم تماشای این دیدارها بسیار جذاب است؛ به ویژه وقتی چنین نمایشی ارائه می شود.‏
تیم حریف بازیکنان خوب زیادی داشت و هر دو تیم واقعا تلاش کردند تا بازی خوبی به نمایش بگذارند؛ ‏یک فوتبال هجومی. هم سیتی و هم بارسا به دنبال حفظ توپ بودند و این در نهایت به یک بازی تماشایی ‏منجر شد."‏


تاريخ : پنج شنبه 28 اسفند 1393 | 5:6 PM | نویسنده : کیانا |

 

خاویر ماسکرانو، هافبک-مدافع بارسلونا عنوان کرد که منچسترسیتی بین 5 تیم برتر جهان قرار دارد.


 

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه مارتینز موفق شدند در مجموع با نتیجه 3-1، حریف خود را شکست داده و راهی جمع 8 تیم برتر اروپا شوند. ایوان راکیتیچ، تنها گل بازی شب گذشته را به ثمر رساند و این درحالی بود که جو هارت، حدود 10 موقعیت عالی را از بارسلونا گرفت.

ماسکرانو در مصاحبه با اوندا چرو گفت:" منچسترسیتی جزء 5 تیم برتر جهان است و ما برای این صعود شایسته یک تشویق درخور هستیم. "

ماسکرانو سپس در تمجید از مسی گفت:" بازی کردن کنار مسی، مثل بازی کردن با یک اسطوره ی زنده است. همه ی بازیکنان توسط فوتبال کنترل می‌شوند ولی این مسی است که فوتبال را کنترل می‌کند. او در سطحی بالاتر از دیگران قرار دارد. هیچ بازیکنی با کیفیت او در 30 سال اخیر ندیده ام."


تاريخ : پنج شنبه 28 اسفند 1393 | 5:1 PM | نویسنده : کیانا |

 

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا پیش از دیدار الکلاسیکو عنوان کرد که وضعیت بارسلونا بهتر از رئال مادرید است.


 

به گزارش "ورزش سه"، در چند هفته ی اخیر، پس از شروع افت رئال و عدم کسب نتیجه توسط سپیدپوشان، بارسلونا عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد خود را به صدر جدول لالیگا برساند. همچنین شب گذشته آنها با پیروزی مقابل سیتی، به جمع هشت تیم برتر اروپا رسیدند و حالا هفته ی آینده باید به مصاف رئال مادرید بروند.

دل بوسکه در مصاحبه با مارکا گفت:" به نظر می‌رسد منچسترسیتی به بازگشت ایمان نداشت. به نظرم بارسا تیم بهتری است ولی رئال مادرید هم تیم بسیار خوبی است. امیدوارم درباره فوتبال صحبت کنیم."

دلبوسکه درباره شانس حضور بوسکتس در تیم ملی گفت:" باید ببینیم که اوضاع چطور پیش می‌رود. اگر آماده باشد ، به تیم ملی دعوت خواهد شد."


تاريخ : پنج شنبه 28 اسفند 1393 | 5:1 PM | نویسنده : کیانا |

 

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا پیش از دیدار الکلاسیکو، عنوان کرد که احترام زیادی برای رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید قائل است.


 

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آرژانتینی که شب گذشته مقابل سیتی عملکرد فوق‌العاده ای از خود نشان داد، حال خود را اماده تقابل با رئال مادرید و رونالدو در روز یکشنبه خواهد کرد.

مسی در مصاحبه با آ.اس گفت:" من احترام زیادی برای رونالدو قائلم. مادرید با حضور او تیم خطرناک تری است. نمی‌توان گفت که او آماده نیست یا روی فرم نیست. از لحاظ فردی، آنها بازیکنان فوق‌العاده ای دارند. ما سعی می‌کنیم بازی خودمان را انجام دهیم."


تاريخ : پنج شنبه 28 اسفند 1393 | 5:0 PM | نویسنده : کیانا |

 

صعود بارسا به مرحله بعد چمپيونزليگ با عبور از سيتي و حضور سه تيم اسپانيايي در مرحله يک چهارم نهايي، تيتر اصلي روزنامه هاي اسپانيايي را به خودشان اختصاص داده اند.


به گزارش "ورزش سه"، بارسا شب گذشته توانست با شکست دادن دوباره سیتی، راهی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ شود و تعداد تیم های اسپانیایی در این مرحله را به سه برساند. 

<