ین مربی 44ساله پس از تنها یک فصل حضور به عنوان سرمربی بارسلونا از این تیم جدا شد.

سایت گل – بیل شنکلی اشتباه می‌کرد. او می‌گفت: «برخی می‌گویند فوتبال مساله مرگ و زندگی است. اما من از این حرف آنها بسیار ناراحتم. مطمئن باشید فوتبال بسیار بسیار مهم‌تر از این‌هاست.»

اما واکنش‌ها به جدایی تیتو ویلانووا نشان می‌دهد که این حرف او در دورترین فاصله ممکن با واقعیت قرار دارد. پس از اعلام جدایی تیتو مسائل داخل میدان اهمیت خود را از دست داد.

باشگاه کاتالان بازی دوستانه‌اش در لهستان در روز شنبه را لغو کرد و تمامی بازیکنان تیم اصلی (به جز آنهایی که پس از جام کنفدراسیون‌ها به تعطیلات رفته بودند) در نشست خبری غیرمنتظره ساندرو روسل حضور داشتند. روسل خبر بد را به رسانه‌ها اعلام کرد: تیتو به دلیل ادامه درمانش از بارسلونا جدا می‌شود. او دیگر نمی‌تواند مربی تیم باشد.

روسل گفت جانشین او هفته بعد مشخص می‌شود. در حال حاضر اما همه به فکر تیتو هستند، نه به فکر این که چه کسی جایش را می‌گیرد. این موضوع فعلا اهمیتی ندارد. تنها یک موضوع مهم است: سلامت ویلانووا. مربی بارسا اکنون می‌تواند بدون فشار و استرس فوق‌العاده مربی‌گری از سرطان خود رهایی یابد.

اریک آبیدال که خودش از سرطان رهایی یافته و به فوتبال حرفه‌ای برگشته برای تیتو آرزوی سلامت کرده است. بارسا به او پیشنهاد تمدید قراردادش را داد اما این پیشنهاد هرگز عملی نشد.

 
تک فصل تیتو به عنوان مربی بارسا

بازی
برد
مساوی
باخت
گل زده
گل خورده
امتیاز در لیگ
قهرمانی های اصلی
60
43
9
8
158
66
100
1

دیگران مانند لیونل مسی، داوید ویا، تیاگو آلکانتارا، رادامل فالکائو، خوان ماتا و چندین شخصیت مشهور فوتبالی دیگر، در کنار دیگر ورزشکاران مانند پائو گاسول، بسکتبالیست مشهور کاتالان برای او پیام حمایت فرستادند.

دوران مربی‌گری تیتو در بارسلونا در سال 2007 آغاز شد. او دستیار پپ گواردیولا در بارسای B بود و سپس به همراه دوست قدیمی‌اش ارتقا یافت و چهار فصل پر از موفقیت را در تیم اصلی گذراند.

مربی کاتالان در آخرین فصل حضور پپ، یعنی 12-2011 مرخصی گرفت تا توموری سرطانی در گلویش را جراحی کنند. او سپس تحت درمان سرطان قرار گرفت. اما او احساس می‌کرد توان لازم برای جانشینی گواردیولا در سال 2012 را دارد.

ویلانووا با بارسا در لالیگای 13-2012 با 100 امتیاز قهرمان شد و با رکورد ژوزه مورینیو در رئال مادرید در فصل گذشته برابری کرد. اما او دو ماه از فصل را به دلیل عود سرطان گلو از دست داد و اکنون مجبور به کناره‌گیری شده است. این در حالی است که او مرتبا می‌گفت امسال هم می‌تواند مربی بماند.

روسل گفت که روند معاینات نشان داده او باید درمان‌های بیشتری انجام دهد که این سازگار با زمان لازم برای مربی‌گری تمام‌وقت در یک باشگاه نیست.

رییس باشگاه به خبرنگاران گفت: «پس از مشاهده تست‌های روتین او باید درمان‌هایش را ادامه دهد و نمی‌تواند دیگر مربی تیم بارسلونا باشد. می‌خواهم برای او و خانواده‌اش نهایت احترام را قائل شوید.»

سلامتی مهم‌تر است. اما ویلانووا در حالی می‌رود که میراثی گران‌بها به جا می‌گذارد. تیم تماشایی گواردیولا را احتمالا به عنوان بهترین تیم تاریخ بارسا به یاد خواهند آورد. اما تیم تیتو بهترین عملکرد تاریخ بارسلونا در لالیگا را دارد. او همچنین در 14 قهرمانی پپ در چهار سال نقشی کلیدی داشت.

همان‌گونه که پسر تیتو گفت، مهم‌ترین بازی او در راه است. بردن آن بسیار بسیار مهم‌تر از 100 امتیاز یا هر قهرمانی‌ای است که با بارسلونا در پنج سال گذشته داشت.تاريخ : دو شنبه 30 تير 1392 | 11:57 PM | نویسنده : کیانا |

 

ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا پیغامی حمایتی برای سرمربی تیمش که با سرطان می جنگد داشته است


سایت گل- آندرس اینیستا، ستاره باتجربه باشگاه بارسلونا مطمئن است که تیتو ویلانووا، سرمربی جوان تیمش که اخیرا بیماری سرطانش مجددا عود کرده و با این بیماری دست و پنجه نرم می کند، دوباره پیروز این نبرد زشت خواهد بود.

حدود یک سال و نیم است که تیتو با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند واینیستا که این روزها برای شرکت در مراسم بزرگداشتش در سرزمین مادری اش، فوئنته آلبییا حضور داشت در صحبت هایی راجع به بیماری تیتو صحبت کرد و گفت:« مهمترین چیز شخصیت فرد، جدای از بعد ورزشی اش است . تیتو مدتهاست که سختی های زیادی می کشد و امیدوارم که هرچه زودتر شرایط سخت او به پایان برسد.»

اینیستا در ادامه صحبت هایش ، روز جمعه را این طور تشریح کرد:« امروز روزی مملو از احساسات ضد و نقیض بود. از یک سو به خاطر این مراسم بزرگداشتی که در سرزمین مادری برایم برگزار شده، خوشحالم و از سوی دیگر ناراحتم، چون سرمربی مان مجبور است نیمکت مربیگری تیم را ترک کند.»

روز گذشته مراسمی در فوئنته آلبییا برگزار شد که طی آن از مجسمه برنزی اینیستاکه دراین منطقه نصب شده بود پرده برداری شد. او در ادامه صحبت هایش گفت:«برای تیتو قدرت و توان بالایی را آرزو می کنم.»

وبعد از این جمله بود که حاضران درمراسم به شدت او رامورد تشویق قرار دادند.تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 11:54 PM | نویسنده : کیانا |

دیشب رئیس باشگاه بارسلونادر کنفرانسی خبری از جدایی تیتو از نیمکت مربیگری این تیم خبر داد

سایت گل- دیشب ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا در کنفرانسی خبری شرکت کرد و از جدایی تیتو ویلانووا، سرمربی جوان این تیم از نیمکت مربیگری تیم کاتالان به دلیل عود کردن مجدد بیماری سرطانش گفت.
دو ردیف ابتدایی سالن کنفرانس خبری برای مقامات و بازیکنان تیم اصلی بارسلونا خالی بود و ستاره هایی مثل مسی و پویول با چهره هایی درهم صحبت های رئیس باشگاه را گوش می دادند. طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس فردی که بیش از سایرین تحت تاثیر قرار گرفته و احساساتی شده بود، جوردی رورا بود و این پویول بود که به او دلداری می داد.

 تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 11:39 PM | نویسنده : کیانا |

 

ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا دقایقی پیش در کنفرانسی خبری شرکت و اعلام کرد که تیتو از این پس سرمربی بارسا نخواهد بود

سایت گل- دقایقی پیش ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا در کنفرانسی خبری شرکت کرد و اعلام نمود که تیتو ویلانووا به خاطر عود کردن مجدد بیماری سرطانش قادر به همراهی بارسا و ادامه حضور برروی نیمکت مربیگری این تیم نخواهد بود. از همین رو قصد داریم تا دراینجا مروری تصویری بر روزهای مربیگری تیتو در باشگاه کاتالان ، از شروع با پپ گرفته تا جانشینی او به جای گواردیولا در شروع فصل گذشته، بپردازیم

تیتو و گواردیولا در سال 2009؛ وقتی پپ سرمربی بارسا و تیتو دستیار او بود

تیتو در جریان بازی بارسا- بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2009

بفرمایید ادامه مطلب:ادامه مطلب
تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 11:0 PM | نویسنده : کیانا |

 

 

تیتو ویلانووا به دلیل مشکلات جسمانی از پست مربی‌گری بارسلونا کنار رفته است.

سایت گل – تیتو ویلانووا، مربی سابق بارسلونا که به دلیل مشکلات مربوط به سرطان گلو از سمت خود کناره‌گیری کرد در نامه‌ای سرگشاده از همه افرادی که از او حمایت کرده‌اند تشکر کرده است.

متن کامل نامه او را در زیر می‌خوانید:

«ممنونم بارسا؛ ممنونم از همه.

پس از پنج سال شگفت‌انگیز به عنوان مربی در تیمی که رویاها را به حقیقت رساند، زمان آن رسیده که تغییری در زندگی حرفه‌ای‌ام بدهم و خودم را وقف فرآیند درمان بیماری‌ای کنم که یک سال و نیم پیش تشخیص داده شد به آن مبتلا هستم.

طبق نظر پزشکان، و طبق درمان‌هایی که مجبورم انجام دهم نمی‌توانم زمانی که تیمی مانند بارسلونا به آن نیاز دارد را صرفش کنم. اما تلاش خود را خواهم کرد که بسیار نزدیک به این باشگاه – که بسیار زیاد دوستش دارم – کار کنم.

ترک این گروه بسیار ویژه از بازیکنان، همکاران و دوستان آسان نیست. افرادی که تجربیات خاطره‌انگیز بسیاری با آنها داشتم. من تا ابد بابت چیزهایی که به من دادید ممنونم. این تیم فوتبال با کیفیت‌های انسانی‌اش می‌تواند از هر مانعی عبور کند. مطمئنم که این تیم با مهارت‌هایش می‌تواند با چالش‌های فصلی ورزشی که برای همه جذاب خواهد بود روبرو شود.

من همچنین می‌خواهم به شکلی ویژه از رییس، هیئت مدیره و آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی باشگاه تشکر کنم که به من اعتماد کردند. از همه بالاتر حمایت بی‌قیدوشرط آنها، چه از نظر ورزشی و چه از نظر شخصی. برای من به همین میزان حمایت هم انسانی و هم پزشکی دکتر رامون کانال و تیم پزشکان همکارش مهم بود. من در این بازی تنها نیستم. من بخشی از باشگاهی حمایت‌کننده هستم که به من کمک خواهد کرد در این فرآیند طولانی موفق شوم. همان گونه که تاکنون این طور بوده.

و اما همه شما، اعضا و طرفداران باشگاه. از شما تشکر می‌کنم. شما الگوی حمایت و مهربانی هستید. هم در چند ماه گذشته و هم در پیش از آن فوق‌العاده بوده‌اید. من آرام و قوی هستم و این مرحله جدید در فرآیند درمانی‌ام را با اطمینان کامل به این خواهم گذراند که همه چیز درست خواهد شد.

از تمامی شما طرفداران فوتبال، همکاران، باشگاه‌ها، ورزشکاران و آشنایان ممنونم. افرادی که پیام‌های انگیزشی‌تان به من و خانواده‌ام آسایش بخشید.

دوران سختی برای من است. من از رسانه‌ها خواسته‌ام که احترام بگذارند. از زمانی که کنار رفتم امیدوار بوده‌ام که آرامشی که من و خانواده‌ام نیاز داریم را داشته باشم و حریم شخصی ما حفظ شود.

نمی‌توانم این نامه را بدون این بخش تمام کنم: می‌خواهم تمام بخت و موفقیت را برای مربی جدید بهترین تیم دنیا آرزو داشته باشم.

از همه ممنونم.

تیتو ویلانووا.»

دوستت دااااااااااریم تیتووووووووووووووو ایشاالله زودتررررررر برمیگردی

 تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 10:40 PM | نویسنده : کیانا |

 اسمش علیـــــــــه ، ۲سالشه طفلی

چشم چپش نابینا شده…به خاطر تومور چشمی بدخیم دکترا
 گفتن باید آب زیر چشمشو بکشیم و الّا میزنه به مغزش و
زبونم لال میکشتش امّا اگه آب زیر چشمشُ بکشن فاتحه ی
صورتش خونده میشه 

رفقا،خواهرا،برادرا عاجزانه ازتون خواهش میکنم واسه
 شفای این طفل معصوم دعا کنید

به قرآن راه دوری نمیره ممنون میشم اگه
 “هـــمــــتـــــون” بازنشر كنيد تاافراد بیشتری دعا
کنن واسش...
خداييش دعا كنيد بچه ها و بزاريد تو وبتون بعد چند وقت
اگه خواستيد پاكش كنيد خيلي خودخواهي اگه به خاطر
 اينكه به وبلاگامون ربطي نداره ا غمگينه يا قشنگ نيست
نزاريمش و يه بچه ۲ ساله رو از دعاهاي بقيه محروم 
كنيد شايد خدا دعا هامون رو براورده كنه و زندگي يه

  • ادم متحول بشه خواهــــــــــــــــــــــــــــش…
  • خواهشاااااا دعاش کنین و توی وبتون بذارین نظررررررررررر هم یاذت نره


تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 1:44 AM | نویسنده : کیانا |

سلام...........امشب فقط میخوام عکس بذارم......امیدوارم خوشتون بیاد........

دوم داداشی لئو:

عروسی ژاوی:

 ادامه مطلب
تاريخ : یک شنبه 30 تير 1392 | 1:13 AM | نویسنده : کیانا |

 سلام...........امشب فقط میخوام عکس بذارم......امیدوارم خوشتون بیاد........

اول سید:

حنیف خان خجالت بکش!!! آدم باباشو با چوب اذیت میکنه؟؟؟؟؟

خوشم میاد میترسه نزدیک شه ازهمون دور قصد اذیت داره!

بقیه ادامه مطلب... بفرمایید....ادامه مطلب
تاريخ : یک شنبه 29 تير 1392 | 11:42 PM | نویسنده : کیانا |

 

حضور سید مهدی رحمتی در مراسم تئاتر بهزاد محمدی یک حاشیه جالب داشت.حاشیه ای که جایی منتشر نشده.

به گزارش نامه به نقل از گل ، بهزاد محمدی هنرمند تئاتر که سالهاست با نمایش های کمدی خود مردم را می خنداند هفته قبل از طریق یکی از دوستانش در تمرین استقلال شرکت کرد و از بازیکنین و مربیان استقلال دعوت کرد تا از نمایش او بازدید کنند.

دیشب نیز تعدادی از استقلالی ها به این دعوت پاسخ گفتند وبه نمایش او سر زدند.آرش برهانی و سید مهدی رحمتی دیشب با حضور در این نمایش سری هم به بهزاد محمدی زدند و با او عکس یادگار گرفتند.فرزاد حاتمی هم در این نمایش حضور داشت.

نکته حاشیه ای جالب این مراسم آنجا بود که یکی از هواداران استقلال از رحمتی درباره نکونام سوال کرد که رحمتی به او یک پاسخ شنیدنی داد.

نکونام به استقلال نمی آید.(البته خود سید تکذیب کرده)

واااااااااااااااااای علی چقدر بزرگ شده،اول عید دیدمش دیگه ندیدمش

اگه دوسشون دارین خواااااااهشاااااا نظر بدینتاريخ : شنبه 29 تير 1392 | 11:28 PM | نویسنده : کیانا |

 

مسی قرار است که در روز 15 جولای با سفر به بارسلونا از ابتدا دراردوی پیش فصل تیمش حاضر باشد و البته چند روز قبل از آن در مراسم ازدواج چابی ارناندس شرکت خواهد کرد.

سایت گل- لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا روزهای اخیر را درحالی درشیکاگو به سرمی برد که همسر و فرزندش درکنار خانواده سسک فابرگاس در جزیره ایبیسای اسپانیا درحال سپری کردن تعطیلات تابستانی شان بوده و انتظار او را می کشیدند.حالا مسی بعد از برد6-9 تیم «دوستان مسی» مقابل تیم «سایر دنیا» شیکاگو را ترک کرده  و حالا می تواند به جمع خانواده اش ملحق شود.

مسی تابستان پرسفری را پشت سرگذاشت و بعد از اتمام رقابت های لالیگا و سفرش به آرژانتین برای همراهی تیم ملی این کشور دربازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 او روزهای آرامی را نداشت و دائما درحال رفت و آمد بود وحتی یک هفته هم استراحت نکرده است.

تصویر مسی روی نیمکت ذخیره ها در بازی بارسا-پاری سن ژرمن درحالی که مشغول جویدن ناخنهایش ونگران جریان بازی بود را خوب به یاد داریم. رابطه مسی با توپ آنقدر خاص و ویژه است که همیشه ودرهرشرایطی توپش را به همراه دارد. ستاره آرژآنتینی با فوتبال نفس می کشد و ازهمین روچندان هم عجیب نیست که درتعطیلات تابستانی اش بارها وبارها پا به توپ شده باشد. او درطول 40 روز تعطیلات تابستانی اش درسال 2013 بیش از 90هزارکیلومتر سفر کرده که این مسافت معادل دو دور سفر به دور دنیاست: بارسلونا، بوئنوس آیرس (آرژانتین)، گوایاکیل (اکوادور)، کیتو (اکوادور) برای برگزاری بازیهای مقدماتی جام جهانی درآمریکای جنوبی، بعد سفر به میلان برای شرکت دریک رویداد تبلیغاتی؛ سفر به سنگال (داکار) برای حضور درکمپین مبارزه با بیماری مالاریا، بازگشت به روسارسو(سرزمین مادری)وبعد هم که آغاز تور خیریه مسی درقاره آمریکا و سفر به لیما(پرو)، مدئین(کلمبیا) و شیکاگو (آمریکا). سفر به سه قاره و برگزاری بازیهای دوستانه مختلف و شرکت در رویدادهای خیریه.

این درحالی است که بازی خیریه مسی در لس آنجلس که قراربود سحرگاه 4شنبه گذشته برگزار شود، به خاطر مشکلات سازماندهی لغو شد.

حالا لیونل مسی قرار است که در روز 15 جولای با سفر به بارسلونا از ابتدا دراردوی پیش فصل تیمش حاضر باشد  و البته چند روز قبل از آن در مراسم ازدواج چابی ارناندس شرکت خواهد کرد.

درطول تعطیلات به نظر می رسد که او تنها درطول چند روز اقامتش در روساریو توانست چند روزی درکنار اعضای خانواده اش به استراحت بپردازد و در بقیه روزها، ساعات شلوغ و پرکاری داشت.

لطفااااااااااااااا   نظررررررررررررررررررررر!!!!!!!!!!!تاريخ : چهار شنبه 19 تير 1392 | 3:37 AM | نویسنده : کیانا |

 

گفته می شود که اهمیت بازی دوستانه استقلال با باشگاه معتبر دیناموکیف ، گوران لاوره را متقاعده کرده است که دقایقی به صورت آزمایشی برای استقلال به میدان برود

هافبک صربستانی مورد نظر قلعه نویی عصر شنبه وارد کیف شد . گوران لاوره که کارنامه درخشانی دارد قرار است که در بازی مقابل دیناموکیف دقایقی به میدان برود تا قلعه نویی بیشتر او را محک بزند و در صورت تایید نهایی قرارداد او به زودی با باشگاه استقلال نهایی خواهد شد . گفته می شود که اعتبار و اهمیت بازی دوستانه استقلال با باشگاه معتبر دیناموکیف ، گوران لاوره را متقاعده کرده است که دقایقی به صورت آزمایشی برای استقلال به میدان برود .لاوره قرار بود در نیم فصل سال گذشته به استقلال بپیوندد اما به دلیل تاخیر در عقد قرارداد باشگاه استقلال با او و آماده نشدن آی تی سی ، این انتقال صورت نگرفت
با کارنامه دوران بازی او در زیربیشتر آشنا شوید
گوران لاوره (متولد ۲۳ مارس ۱۹۸۲ در زاگرب) یک فوتبالیست صربستانی است که در حال حاضر در باشگاه پارتیزان بلگراد توپ می زند.

پیشینه
بعد از پنج فصل حضور در باشگاه اندرلخت، این بازیکن قرارداد دو ساله ای را با باشگاه گرونیگن هلند در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۰۶ به امضا رساند. لاوره در گرونیگن در پست هافبک میانی بازی می کرد. او چهار سال را در لیگ هلند سپری کرد و ثمره اش ۱۲۸ بازی در لیگ این کشور و به ثمر رساندن ۲۳ گل بود.
لاوره در ۲۸ می سال ۲۰۱۰، قرارداد ۲ ساله ای را با تیم انگلیسی بارنزلی به امضا رساند. او اولین گل خود را در پیروزی ۳ بر ۱ بارنزلی در برابر ایپسویچ تاون به ثمر رساند. در ۷ دسامبر ۲۰۱۱، با رضایت متقابل مدیریت وقت بارنزلی در آن زمان، کیت هیل، قرارداد او با بارنزلی به اتمام رسید.
در ماه ژوئن ۲۰۱۲، خبرگزاری صربستان اعلام کرد که احتمال دارد لاوره به پارتیزان بلگراد که فوتبالش را نیز از آن جا شروع کرده بود، بازگردد. سرانجام، در نهم ژوئن سال ۲۰۱۲ لاوره قرارداد دو ساله ی خود را با قهرمان سوپرلیگ صربستان به امضا رساند

تیم ملی
لاوره همراه با تیم زیر ۲۱ سال صربستان و مونته نگرو در مسابقات جام ملتهای اروپای ۲۰۰۴ موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شد. همچنین، در همان سال، او عضو تیم زیر بیست و سه سال صربستان و مونته نگرو نیز بود که در مسابقات المپیک شرکت داشت.

اطلاعات شخصی
نام: گوران لاوره
تاریخ تولد: ۲۳ مارس ۱۹۸۲
سن: ۳۰ سال
قد: ۱/۹۰ متر
وزن: ۸۲ کیلوگرم
پست: هافبک
پای تخصصی: قابلیت استفاده از هر دو پا را داراست.
اطلاعات باشگاهی
باشگاه فعلی: پارتیزان بلگراد
شماره: ۸
جوانان
۱۹۹۱-۱۹۹۸            پارتیزان بلگراد صربستان
۱۹۹۹۸-۲۰۰۱          اندرلخت بلژیک
بزرگسالان
۲۰۰۱-۲۰۰۶           اندرلخت بلژیک
۲۰۰۶-۲۰۱۰           گرونیگن هلند
۲۰۱۰-۲۰۱۲           بارنزلی انگلستان
۲۰۱۲                   پارتیزان بلگراد صربستان
تیم ملی
۱۹۹۹-۲۰۰۱         زیر هجده سال یوگوسلاوی (در ۶ بازی ۱ گل به ثمر رسانده است)
۲۰۰۲-۲۰۰۴        زیر بیست و یک ساله های صربستان و مونته نگرو (در ۷ بازی ۱ گل به ثمر رسانده است)
۲۰۰۴                زیر بیست و سه ساله های صربستان و مونته نگرو در المپیک آتن

قابل ذکر است که این بازیکن از توانایی های بسیار بالایی برخوردار است و در کشور هلند و صربستان بازیکن شناخته شده ای است ، صحنه هایی از خلاقیتهای این بازیکن را میتوانید در یوتیوپ مشاهده کنید.

اگه نظررررررررررررر نذاررررررری یعنی لئو و سید مهدی رو دوست نداری!!!!!!تاريخ : چهار شنبه 19 تير 1392 | 3:17 AM | نویسنده : کیانا |

 حنیف عمران زاده با شوخی های تندش صف عکس یادگاری را به همر ریخته . این دو عکس گویای این است که هم تیمی های او صبر زیادی دارند

سایت گل - یک نگاه ساده به عکس های بامزه ای که شیرین کاری های حنیف در اوکراین را به تصویر می کشد کافی است تا متوجه شویم که اقای سوژه ساز دوباره روحیه خود را به دست آورده.سال قبل حنیف انقدر در اوخر فصل دپرس بود که ناراحتی و بی روحیه بودنش سوژه یکی از پوسترهای استقلال جوان شد.
 
با این همه او حالا برگشته.این را می توان از شیطنت هایش مقابل دوربین امیر عباس رفیعا فهمید.در اوکراین حنیف همه کار می کند.عکس ها را به هم می ریزد با بازیکنان شوخی می کند و یک تنه انرژی اردوی سخت و پرفشار امیر قلعه را فراهم می سازد.اتفاقا امیر هم کاری به کارش ندارد و اجازه می دهد تا حنیف با همین سرزندگی ها خنده را به تیم نزریق کند.آنها حتی برای حنیف یک زوج خوب هم در نظر گرفته اند.آندو بمب خنده دیگری است که اگر به استقلال بازگردد باید بین او و حنیف مسابقه انداخت.
 
 
نظر یادت نره خوهشا!!!!!!!


تاريخ : چهار شنبه 19 تير 1392 | 3:1 AM | نویسنده : کیانا |

 سلام گرم به دوستای بارسایی و استقلالی خودم...ببخشید که زمان زیادی از اولین آپم میگذره...آخه کنکور داشتم نمیتونستم بیام...

حالا بریم سراغ عکسها:

حنیف خان بسه سیدو کشتی!!!! تو زن وبچه نداری،سید داره پس بذار زنگشو بزنه!!!


بقیه ادامه مطلب:

 

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 11 تير 1392 | 11:36 PM | نویسنده : کیانا |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.