لوئيس سوارز، مهاجم بارسلونا پس از پيروزي 2-0 تيمش مقابل آژاکس عنوان کرد که او، نيمار و مسي بهترين بازيکنان جهان هستند.


 

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم اروگوئه ای و نیمار، در جریان بازی در حال تعذیه مسی بودند که مهاجم آرژانتینی موفق شد 2 گل به ثمر برساند و با رکورد 71 گل رائول برابری کند. سوارز که در تابستان از لیورپول به بارسا منتقل شد، هنوز گلی برای آبی اناری ها به ثمر نرسانده ولی معتقد است که مثلث هجومی تی، بهترین مثلث جهان است.

او گفت:" فکر می‌کنم ما بهترین خط حمله ی جهان را داریم. به سختی تلاش می‌کنیم و روز به روز تمرین می‌کنیم تا بهتر شویم."

سوارز درباره تقابل با تیم سابقش گفت:" از حضور در بارسلونا لذت می‌برم زیرا رویای من بود که اینجا بازی کنم. بازگشت به آمستردام خیلی خوب بود. آژاکس بازی خوبی انجام داد و در نیمه اول ما را تحت فشار قرار دارد. بازی کردن در آمستردام سخت است زیرا آژاکس توپ و میدان را در اختیار دارد. آنها موقعیت‌های خوبی هم داشتند."


تاريخ : پنج شنبه 15 آبان 1393 | 10:43 AM | نویسنده : کیانا |

 

بارسلونا با پيروزي 2-0 بر آژاکس، صعود خود به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان را حتمي کرد.اين پيروزي، بارسا را از بحران دو شکست متوالي در لاليگا نيز تا حدودي خارج کرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، "لوئیس انریکه"، سرمربی بارسلونا در پایان بازی تیمش مقابل آژاکس، در حالیکه راضی و خوشحال به نظر می رسید به خبرنگار کانال پلاس گفت:"از نتیجه و عملکرد بازیکنانم راضی هستم. در مقابل تیمی که در زمین خودش برای مرگ و زندگی بازی می کرد، عملکردمان فوق العاده بود.زخم دو شکست در لالیگا عمقی نبود. ما فقط خراشی سطحی برداشته بودیم.پس از آن دو شکست، سعی کردیم تا اشتباهات خودمان را برطرف کرده و روی بازی با آژاکس تمرکز کنیم.از قبل می دانستم که ممکن است در طول فصل، چنین لحظات سختی را تجربه کنیم." 

انریکه در مورد تغییر پست مسی و سوارز گفت:" بازیکنانی دارم که می توانند در هر نقطه از زمین بازی کرده و با هر تاکتیکی خودشان را وفق دهند.وقتی در یک بازی دچار مشکل می شویم می توانم به راحتی با تغییر پست چند بازیکن، تغییر تاکتیک بدهم. در مجموع برتر از آژاکس بودیم؛ هرچند که آنها تا به انتها جنگیدند." 

سرمربی بارسا در مورد عملکرد ژاوی گفت:" همانطور که پس از نتایج منفی دوست ندارم در مورد عملکرد بازیکنانم صحبت کنم، در هنگام برد نیز علاقه ای به این کار ندارم. در هر صورت به ژاوی بخاطر نمایش خوبش تبریک می گویم. حالا باید به بازی مقابل آلمریا فکر کنیم."


تاريخ : پنج شنبه 15 آبان 1393 | 10:42 AM | نویسنده : کیانا |

 

ژاوي امروز از ابتدا در ترکيب بارسا مقابل آژاکس به ميدان رفت و بازي 144 خود در ليگ قهرمانان را برگزار کرد. او از اين حيث با رکورد کاسياس برابري کرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی در پایان بازی بارسلونا و آژاکس که به برتری 2-0 کاتالان ها انجامید در مصاحبه با خبرنگار کانال پلاس گفت:" در نیمه اول، آژاکس ما را تحت کنترل داشت و نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. در نیمه دوم اما بهتر بازی کردیم و توانستیم برنامه های خودمان را در زمین پیاده کنیم.اینکه آژاکس ما را دچار مشکل کرد طبیعی بود. در خارج از خانه بازی می کردیم و در لیگ قهرمانان، بازی ساده وجود ندارد.باید به روند پیروز شدن برگردیم. در این بازی پیروز شدیم و باید در بازی های دیگر نیز سه امتیازها را به دست بیاوریم.این پیروزی، توانایی های بارسا را بار دیگر اثبات کرد." 

ژاوی در مورد ایجاد تغییرات تاکتیکی توسط لوئیس انریکه چنین گفت:" از زمانی که انریکه مربی ما شده سبک بازی ما تغییر نکرده است. با دو شکست که سبک بازی یک تیم تغییر نمی کند. مسی و دیگر مهاجمان، همان آزادی عمل همیشگی را داشتند. در این بازی همه مثل یک تیم بازی کردیم و زمانیکه گذشت و اتحاد درون گروه وجود داشته باشد، نتیجه هم خواهیم گرفت." 

در انتها، ژاوی به تمجید از مسی پرداخت و برابری او با رکورد گلزنی رائول را ستود.ژاوی همچون همیشه مسی را بهترین بازیکن جهان خواند.


تاريخ : پنج شنبه 15 آبان 1393 | 10:28 AM | نویسنده : کیانا |

 

بارسلونا دقايقي پيش موفق شد تا با دو گل مسي بر آژاکس غلبه کرده و صعود خود به يک هشتم را حتمي کند.


 

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی در دیداری که بارسلونا آشکارا از روزهای خوب خودش فاصله داشت بازهم ناجی این تیم شد و با دو گل خود هم با رکورد 71 گل زده رائول در لیگ قهرمانان برابری کرد و هم بارسا را به یک هشتم نهایی رساند. 

مسی پس از انجام 90 بازی به این آمار گلزنی دست یافت. بطور متوسط 0.78 گل در هر بازی. در حالیکه رائول پس از انجام 142 بازی موفق به زدن 71 گل شده بود. نبرد برای شکستن رکورد رائول بین مسی و رونالدو در هفته های آتی ادامه خواهد داشت.


تاريخ : پنج شنبه 15 آبان 1393 | 10:24 AM | نویسنده : کیانا |

 

بارسلونا با دو گل ليونل مسي، توانست در آمستردام آره نا، آژاکس را با نتيجه 2-0 شکست بدهد و انتقام شکست فصل گذشته را مقابل اين تيم بگيرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، بارسا سال گذشته در خانه آژاکس 2-1 شکست خورده بود اما امشب اجازه ندادند که آن نتیجه تکرار شود. 
آژاکس که در دیدار رفت هم دردسر زیادی برای بارسا ایجاد کرده بود، در دیدار